O Firmie

Firma WEGA PROJEKT powstała na bazie istniejącej od 1990 roku prywatnej firmy P.H.U WEGA, będącej autoryzowanym serwisem oddziałów firmy Philips oraz specjalizującej się w budowaniu elektronicznych wag samochodowych i kolejowych.
W miarę rozwoju, oferta firmy była sukcesywnie poszerzana o aplikacje związane z techniką wagową, począwszy od autonomicznych stanowisk ważących i dozujących poprzez rozwiązania systemowe dla całych linii produkcyjnych obejmujące swym zakresem projekt, dostawę i montaż urządzeń obiektowych, oraz wdrożenie platformy zarządzania produkcją i wizualizację procesu, zgodnie z normami ISA S88, oraz standardem IEC61131. Obecnie firma poszerzyła zares swoich kompetencji o nowe, niekonwencjonalne technologie uzdatniania, pielęgnacji oraz filtracji olejów przemysłowych.

Nasze Kwalifikacje

SARTORIUS
PHILIPS

O nas

Firma WEGA PROJEKT powstała na bazie istniejącej od 1990 roku prywatnej firmy P.H.U WEGA, specjalizującej się w budowaniu elektronicznych wag samochodowych i kolejowych.
WEGA-PROJEKT SP. z o.o.
Address:
ul. Kasjopei 30A, 80-299 Gdańsk
Tel:
+48 (58) 305 19 26
Fax:
+48 (58) 522 90 05
E-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
WEGA-PROJEKT SP. z o.o. Sp. k.
ul. Marynarki Polskiej 96, 80-955 Gdańsk